O nás

Ubytovanie Sereď

Ubytovanie Sereď je situované v tichej časti mesta Sereď v tesnej blízkosti autobusovej stanice. To ocenia predovšetkým obchodní cestujúci alebo turisti, ktorí týmto mestom len prechádzajú. Keď ostanete v meste dlhšie oplatí sa poprechádzať popri Váhu alebo navštíviť najznámejšiu tunajšiu pamiatku – Sereďský kaštieľ. Skvelú zábavu či relax zažijete vo vodách jazier a kúpalísk v blízkom okolí. Určite vyskúšajte termálne kúpalisko Vincov les alebo vodnú nádrž Kráľová. Počas zimy zaujme tento kraj množstvom bežkárskych tratí.

Celoročne Vám ponúkame cenovo výhodné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 24 až 54 osôb, ktoré je ideálne na krátkodobé pobyty ale aj na dlhodobejšie ubytovanie. Ubytovanie je vhodné predovšetkým pre partie robotníkov a skupiny pracovníkov, ktorým bude vyhovovať aj bezprostredná blízkosť predajne Lidl a centra mesta, kde sa nachádza viacero reštauračných zariadení a obchodov. Ubytovanie poskytujeme v troch zrekonštruovaných bytoch na veľmi slušnej úrovni, ktoré sú súčasťou jedného bytového domu.

Ubytovanie Sereď a vybavenie bytových jednotiek

Bytové jednotky sú zariadené identicky a obsahujú dve 2-lôžkové izby a jednu 4-lôžkovú izbu. Každá z izieb je vybavená televízorom a bezplatným WiFi pripojením na internet. Súčasťou každej bytovej jednotky je kuchyňa, ktorá je vybavená plynovým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Pri kuchyniach je aj balkón, kde si môžete užívať rannú kávičku pri krásnom výhľade na mesto. Každá z bytových jednotiek disponuje dvomi toaletami a dvomi kúpeľňami (v jednom byte sú obe kúpeľne so sprchovým kútom, v ďalších dvoch bytoch je jedna kúpeľňa vybavená sprchovým kútom, druhá vaňou). Súčasťou výbavy jedného bytu je zároveň aj klimatizácia (využiteľná za poplatok).

V cene ubytovania je zabezpečené pravidelné upratovanie prenajatých priestorov. Hostia taktiež dostanú kľúč od hlavného vchodu a izby. Parkovanie áut je zaistené na parkovisku pred bytovým domom.

UBYTOVANIE SEREĎ A UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

Typ ubytovania:
Ubytovňa

Stravovanie:
Bez stravy

Možnosti parkovania:
12 parkovacích miest – Pri objekte (Strážené parkovisko)

Pobyt s domácim zvieraťom:
NIE JE POVOLENÝ

Je ubytovanie oplotené?
ÁNO, objekt je oplotený

Je ubytovanie bezbariérové?
NIE, objekt nie je bezbariérový

Kúrenie:
Centrálne

Fajčenie v objekte:
Fajčenie v interiéri JE povolené len vo vymedzenom priestore

Mobilný signál:
T-Mobile, Orange, O2

EnglishGermanHungarianPolishSlovak