O nás

Ubytovanie Sereď je situované v tichej časti mesta Sereď v tesnej blízkosti autobusovej stanice. To ocenia predovšetkým obchodní cestujúci alebo turisti, ktorí týmto mestom len prechádzajú. Keď ostanete v meste dlhšie oplatí sa poprechádzať popri Váhu alebo navštíviť najznámejšiu tunajšiu pamiatku – Sereďský kaštieľ. Skvelú zábavu či relax zažijete vo vodách jazier a kúpalisk v blízkom okolí. Určite vyskúšajte termálne kúpalisko Vincov les alebo vodnú nádrž Kráľová. Počas zimy zaujme tento kraj množstvom bežkárskych tratí.

Celoročne Vám ponúkame cenovo výhodné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 24 až 54 osôb, ktoré je ideálne na krátkodobé pobyty ale aj na dlhodobejšie ubytovanie. Ubytovanie je vhodné predovšetkým pre partie robotníkov a skupiny pracovníkov, ktorým bude vyhovovať aj bezprostredná blízkosť predajne Lidl a centra mesta, kde sa nachádza viacero reštauračných zariadení a obchodov. Ubytovanie poskytujeme v troch zrekonštruovaných bytoch na veľmi slušnej úrovni, ktoré sú súčasťou jedného bytového domu.

Bytové jenotky sú zariadené identicky a obsahujú dve 2-lôžkové izby a jednu 4-lôžkovú izbu. Každá z izieb je vybavená televízorom a bezplatným WiFi pripojením na internet. Súčasťou každej bytovej jednotky je kuchyňa, ktorá je vybavená plynovým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Pri kuchyniach je aj balkón, kde si môžete užívať rannú kávičku pri krásnom výhľade na mesto. Každá z bytových jednotiek disponuje dvomi toaletami a dvomi kúpeľňami (v jednom byte sú obe kúpeľne so sprchovým kútom, v ďalších dvoch bytoch je jedna kúpeľňa vybavená sprchovým kútom, druhá vaňou). Súčasťou výbavy jedného bytu je zároveň aj klimatizácia (využiteľná za poplatok).

V cene ubytovania je zabezpečené pravidelné upratovanie prenajatých priestorov. Hostia taktiež dostanú kľúč od hlavného vchodu a izby. Parkovanie áut je zaistené na parkovisku pred bytovým domom.

Hosťom ponúkame ubytovanie aj v druhom objekte, skladajúcom sa z dvoch nadzemných a jedného prízemného podlažia (každé podlažie disponuje svojou toaletou). Na dvoch nadzemných podlažiach sa nachádza celkovo: 1x sprchový kút, 1x vaňa, 1x kuchyňa a 5 izieb (2x 5-lôžková, 2x 6-lôžková a 1x 2-lôžková izba). Využívať tu môžete aj dva balkóny, terasu s východom z kuchyne a schody vedúce do záhrady a k parkovisku s kapacitou pre 8 áut. Na prízemí ubytovania sú umiestnené ešte dve 3-lôžkové izby. Všade je k dispozícii WiFi pripojenie na internet a TV. Vstup je zaistený cez automatickú bránu alebo bránku. Nechýba ani video vrátnik.

Ubytovanie Sereď je výbornou voľbou pokiaľ mestom len prechádzate, ale aj keď hľadáte ubytovanie na dlhšie obdobie s výraznou zľavou. V prípade akýchkoľvek otázok Vám všetko radi upresníme a poradíme. Tešíme sa na Vašu návštevu.